Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas ósmych - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas ósmych

Wiadomości

Dnia 18 czerwca 2024 roku w podniosłej atmosferze w Miejskim Domu Kultury w Kole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 klas ósmych.

To wyjątkowy dzień, w którym najstarsi uczniowie stali się absolwentami.
Najzdolniejszym uczniom dyrektor szkoły wraz z wychowawcami wręczyli książki oraz tarcze z symbolem naszej szkoły, a rodzicom wyróżnionych uczniów listy gratulacyjne. Wspaniałe występy, przemówienia, emocje i wzruszenia towarzyszyły tegorocznej uroczystości.

„Kiedy wydaje się, że wszystko się skończyło, wtedy dopiero wszystko się zaczyna”.

Jan Twardowski

Przygoda w szkole podstawowej dobiegła końca, lecz to dopiero początek czegoś nowego i nieznanego. Życzymy samych sukcesów naszym absolwentom na dalszej drodze edukacji.

(Kinga Drzewiecka)