„Koło - nasza mała ojczyzna. Integrowanie uczniów poprzez wspólne działanie” - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

„Koło - nasza mała ojczyzna. Integrowanie uczniów poprzez wspólne działanie”

Wiadomości

Niebanalnie i kreatywnie, czyli innowacja pedagogiczna „Koło - nasza mała ojczyzna. Integrowanie uczniów poprzez wspólne działanie”. W ramach, której uczniowie klasy integracyjnej 5a w nieszablonowy sposób, kontynuowali poznawanie swojej małej ojczyzny. Wyszukiwali i zbierali informacje, stare fotografie, mapy, książki, przewodniki oraz przedmioty związane z historią naszego miasta, przede wszystkim „kolski fajans”. Zwieńczeniem tych poszukiwań, było tworzenie w grupach gier planszowych o mieście Kole.

Przeprowadzone w ten sposób zajęcia sprawiły uczniom wiele satysfakcji i radości.

(Magdalena Roszak i Patrycja Kubsik)