Uczniowie klas 1 - 3 w karnawałowym nastroju - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Uczniowie klas 1 - 3 w karnawałowym nastroju

Wiadomości

Dwa dni później, po „karnawałowych szaleństwach” klas 4 – 8, swój bal mieli uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich. Był to 27 stycznia 2023 roku, ostatni dzień przed feriami zimowymi. Hol „pawilonu”, w którym uczy się na co dzień najmłodsza społeczność naszej szkoły, poprzez kolorową dekorację i światła reflektorów dyskotekowych zmienił się w salę balową. Do tego przepiękne, kolorowe stroje uczestników, naśladujące bohaterów z bajek i filmów dla dzieci, podkreśliły karnawałowy charakter zabawy.

Jak to na każdym balu bywa, nie mogło zabraknąć dobrej muzyki. W tek kwestii, jak zawsze chęcią, niezawodnością i kreatywnym podejściem wykazali się uczniowie klasy 8c – Bartek Karnikowski, Janek Pluchrat, Norbert Rus, Kacper Szczepaniak i Maja Rabsztyn (na zdjęciu poniżej). Trafnie dobranym repertuarem stworzyli oni wesołą atmosferę do dobrej rozrywki, dzięki czemu wszyscy bawili się wyśmienicie.