Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Wiadomości

Nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy – SP3 w Kole oficjalnie rozpoczęła wakacje! W piątkowy poranek, 24 czerwca 2022 roku, wspólnie spotkaliśmy się na boisku szkolnym. W towarzystwie wychowawców i całego grona pedagogicznego wysłuchaliśmy słów pani dyrektor Grażyny Trocińskiej, która podsumowała miesiące wytężonej nauki i działań wolontariackich. Następnie zostali zaprezentowani uczniowie, którzy otrzymali nagrody za wysokie wyniki w nauce. W tym roku społeczność szkolna pożegnała odchodzącą na emeryturę nauczycielkę klas 1-3 i metamatematyki, panią Władysławę Świerczyńską. Jej ciężka praca i osiągnięcia jej uczniów była doceniana przez rodziców i władze szkolne. Przy słowach podziękowania odczytanych przez panią Grażynę Trocińską i przedstawicieli grona pedagogicznego, na wielu twarzach pojawiły się łzy wzruszenia. Wierzymy, że emerytura będzie dla pani Władysławy czasem realizowania swoich marzeń i pasji. Z pewnością na zawsze zostanie w naszej pamięci nauczycielem, który dzielił się cennymi radami i swoją wszechstronną wiedzą.

Choć za nami momenty wzruszenia to pamiętajmy, że wakacje to czas odpoczynku od obowiązków, dzwonków i porannego wstawania. Życzymy wszystkim uczniom wspaniałego i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

(Patrycja Malczyk)