Najpopularniejszy Sportowiec SP3 Koło - Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

Najpopularniejszy Sportowiec SP3 Koło

Wiadomości

Dnia 1 marca 2023 roku rozpoczęliśmy głosowanie na najpopularniejszego sportowca naszej szkoły. W głosowaniu biorą udział uczniowie klas 4 - 8. Karty do głosowania rozdawane są w trakcie trwania zajęć wychowania fizycznego i wtedy też uczniowie oddają swoje głosy. W tym samym plebiscycie udział biorą również nauczyciele, którzy wyrazili chęć wzięcia udziału w zabawie. Nauczyciele startują w 5 kategoriach takich jak:

1. Najlepszy przyjaciel
2. Sokole oko
3. Żelazna ręka
4. Nauczyciel z pasją
5. Nauczyciel z największym poczuciem humoru.

Ogłoszenie wyników odbędzie się w trakcie trwania uroczystej gali, która odbędzie się w Miejskim Domu Kultury 22 marca 2023 roku o godzinie 10:00. Na widowni zasiądą wszyscy uczniowie naszej szkoły.

(Łukasz Kujawa)