Dzień Drzwi Otwartych w SP3 2019

Wiadomości

Dnia 28.03.2019 roku w naszej szkole odbyły się Dzień Drzwi Otwartych dla uczniów, którzy  w roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną naukę w oddziałach przedszkolnych i klasach pierwszych. Dzieciom towarzyszyli rodzice. Przybyłych gości powitała dyrektor szkoły Jolanta Wąsowicz. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach z robotyki i automatyki oraz w warsztatach plastycznych. W pracowni przyrodniczej dzieci „doświadczały świata”, w sali językowej „bawiły się z językiem obcym”, podczas gier i zabaw na sali gimnastycznej mogły sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Rodzice w tym czasie mieli możliwość porozmawiania z nauczycielami, pedagogiem i psychologiem szkolnym. W świetlicy szkolnej czekał na uczniów mały poczęstunek.

(artykuł: Mirosława Rybicka)