Karnawałowo i rozrywkowo

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015

„Nauka i praca człowieka wzbogaca”. Zaiste – te dwie naczelne wartości stanowią zapewnienie lepszego bytu!    … i nie będzie przesady w stwierdzeniu, że bez nich egzystowanie we współczesnym świecie jest wręcz niemożliwe.
Ale?!  Nawet najzdolniejszy i najpracowitszy umysł potrzebuje choć chwilę czasu na odpoczynek i regenerację sił, by później znów powrócić z nową mocą i jeszcze większą efektywnością do podstawowych obowiązków.

Jednym z dobrych sposobów na aktywny odpoczynek i odskocznię od codzienności może być taniec. Dlatego będąc w trakcie karnawału – czasu balów i maskarad
, i mając na uwadze powyższe rozważania, 6 lutego br. zorganizowaliśmy zabawę choinkową dla naszych uczniów IV, V i VI klas (dzień wcześniej bal choinkowy miały dzieci z klas I-III – przejdź do artykułu i zobacz zdjęcia).

Taka forma rekreacji niewątpliwie bawi i dostarcza potrzebnej rozrywki oraz co ważne, uczy dobrych zwyczajów i stosownego zachowania w niecodziennych sytuacjach. Tak też było na naszym szkolnym balu. Panowała iście karnawałowa zabawa. Na wszystkich twarzach naszych milusińskich gościł uśmiech – oznaka dobrego humoru i samopoczucia.