Kwiatki na wiosnę - warsztaty artystyczne

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016

18 marca 2016 roku, w świetlicy szkolnej odbyły się warsztaty artystyczne, które poprowadziła pani Teresa Brzoska.

Celem spotkania było przekazanie uczniom wiedzy na temat techniki robienia kwiatów z krepiny i bibuły. Warsztaty miały przede wszystkim charakter zajęć praktycznych, dlatego ich uczestnicy bardzo chętnie zaangażowali się w pracę, wykazując przy tym dużą kreatywność, której efektem były własnoręcznie wykonane różnego rodzaju piękne kwiatki.

Z inicjatywą zorganizowania tego typu warsztatów szkoleniowych wystąpili nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej SP3, którzy dzięki temu przedsięwzięciu mogli poznać nowe metody uatrakcyjnienia zajęć świetlicowych.

Kolejne spotkanie zaplanowano w miesiącu maju. Wówczas uczniowie będą uczyć się robienia przepięknych bukietów - bukietów na Dzień Mamy.