Nim zabłyśnie pierwsza gwiazdka

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

W świątecznej atmosferze 19 grudnia br. w naszej placówce odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne, w którym uczestniczyli wszyscy pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Przedświąteczną uroczystość uświetnili występem jasełkowym uczniowie z pierwszych i drugich klas przygotowani przez siostrę Mariannę Laskus. Po pięknym występie młodych artystów przeszedł czas na świąteczne życzenia, podzielenie się opłatkiem i wigilijną wieczerzę przy dźwiękach nastrojowych kolęd.

Dzień później (20 grudnia br.), kultywując tradycje bożonarodzeniowe wszyscy uczniowie „Trójki” w swoich klasach zasiedli do świątecznie zastawionych stołów, by ostatni dzień nauki w roku 2013 spędzić w miłej i ciepłej atmosferze, śpiewając kolędy i składając sobie nawzajem szczere życzenia WESOŁYCH ŚWIĄT i SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2014!