"Drugie śniadanie nigdy nie jest nudne"

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015

Niedawno Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole wzięła udział w kolejnym konkursie polegającym na zilustrowaniu hasła Manifestu Drugiego Śniadania, a zorganizowanym przez Kubusia pod hasłem: po pierwsze drugie śniadanie. Dlatego na budynku pojawiła się widoczna na zdjęciu zewnętrzna dekoracja nawiązująca do treści manifestu. Zgłoszenie „naszych” znalazło się w pierwszej setce prac, więc już niedługo uczniowie otrzymają „odlotowe” śniadaniówki.

Społeczność SP nr 3 zapewnia, że ta tematyka jest im znana a hasła bliskie, bowiem ma już na swoim koncie wygrany konkurs „Śniadanie daje moc”. Udział w kolejnym projekcie przyniósł dalsze korzyści, teraz wychowankowie dostaną śniadaniówki. Będzie to miła zachęta do spożycia tego ważnego dla młodego organizmu posiłku, dającego energię do nauki i siłę do zabawy oraz pomagającego w koncentracji. Nie zdobyli głównej nagrody, ale i tak są bardzo zadowoleni i codziennie będą korzystać z nowych śniadaniówek. A dlaczego? Bo wiedzą, że drugie śniadanie nigdy nie jest nudne i daje najlepszy start w nowy dzień!

Więcej informacji o akcji na stronie: