Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Piknik szkolny 2015

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015
 
 
 


W sobotę, 30 maja 2015 roku odbył się w naszej szkole piknik, który był ukoronowaniem działalności w roku szkolnym 2014/2015 Stowarzyszenia „Kolska Trójka”. Realizując cele i zadania stowarzyszenia, nauczyciele będący jego członkami, przygotowali projekty, które otrzymały dofinansowanie i mogły być wdrażane w szkole.

Pierwszym, jaki został opracowany w ramach konkursu Fundacji PZU był program „Stajemy się sobą dzięki innym”, w konkursie dotacyjnym „Z PZU po lekcjach - edycja 2014”. Na jego realizację stowarzyszenie otrzymało 30 933 zł. Kolejnym był projekt „Śladami historii Koła”, sfinansowany przez samorząd lokalny jako zadanie publiczne propagujące nasze miasto, w kwocie 2611 zł.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczniów, ich rodziców i nauczycieli prowadzących zajęcia pozalekcyjne, możliwe było zorganizowanie wielowątkowej i interdyscyplinarnej prezentacji dorobku uczestników projektu. Widzowie mogli poznać spektrum całorocznych działań i zakres realizowanego programu. Były pokazy taneczne, rewia mody, przedstawienie kukiełkowe, występy wokalne, zdrowe przekąski, orgiami, rękodzieło, wystawy i pokaz zdjęć dokumentujących pracę każdego zespołu.

Na pikniku swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Koła - Pan Stanisław Maciaszek, Radni Miasta Koła i Powiatu Kolskiego oraz przedstawiciele instytucji związanych z edukacją i samorządem lokalnym.


 
 
 
 
 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn