Bal szóstoklasistów 2013

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2012/2013

Wieloletnią tradycją naszej szkoły jest Bal Szóstych Klas. W czasie tego wyjątkowego wieczoru, uroczyście ubrani uczniowie spotykają się, aby bawić się i świętować zakończenie nauki w szkole podstawowej. W związku z tym faktem do wspólnej i wspaniałej zabawy uczniowie w wraz z rodzicami zapraszają dyrekcje szkoły i grono pedagogiczne.

Tak było i tym razem.
Bal pożegnalny szóstych klas odbył się 13 czerwca w restauracji „Milka” w Kole. Po uroczystym otwarciu balu przez dyrektora szkoły Panią Jolantę Wąsowicz rozpoczęły się wesołe tańce przy specjalnie dobranym repertuarze muzycznym. Jak zwykle było bardzo miło i sympatycznie. Z pewnością udany bal zawdzięczamy Rodzicom naszych szóstoklasistów. To dzięki ich ogromnemu zaangażowaniu i dobrej organizacji mogliśmy wspólnie przeżyć wyjątkowe chwile, które na pewno pozostaną długo w naszej pamięci.