Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Wiadomości
 
 
 


W końcu wybrzmiał ostatni dzwonek!!! To najmilsza melodia dla uszu uczniów, którzy od dawna marzyli już o nadejściu wakacji - tym bardziej, że ostatnim tygodniom nauki towarzyszyła letnia, upalna aura. Lato i nauka to niezbyt zgrany duet, ale uczniowie naszej szkoły nie dali się zwieść tej przyspieszonej, wakacyjnej atmosferze i dzielnie walczyli do końca o jak najlepsze oceny z ostatnich kartkówek, sprawdzianów i testów. Warto było...

W piątkowy poranek, 22 czerwca
br., wielu z nich odebrało świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe za bardzo dobre i celujące wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie. Uczniowie wszystkich klas 4 -  7 z uśmiechem na ustach odbierali nagrody i przyjmowali gratuacje od Pani Dyrektor Jolanty Wąsowicz i Pani Wicedyrektor Grażyny Trocińskiej. Rozpierała ich duma, ale dumni byli też ich Rodzice, Wychowawcy i wszyscy Nauczyciele.

Minął kolejny rok szkolny... Bezpieczny, pełen sukcesów, wytężonej pracy i dobrej zabawy. Niech zasłużony wypoczynek upłynie również pod znakiem bezpieczeństwa, spełnienia marzeń, ciekawych podróży i spotkań z przyjaciółmi. Ładujmy akumulatory, cieszmy się słońcem, aby za dziesięć tygodni zacząć kolejy etap naszego szkolnego życia.

(artykuł: Katarzyna Łojewska)

 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn