Uroczystość ukończenia szkoły przez klasy VI

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2012/2013

„Upływa szybko życie, jak potok płynie czas…”

27 czerwca 2013 r. uroczyście i z humorem w dobrym tonie szóstoklasiści pożegnali szkołę podstawową - nauczycieli, koleżanki i kolegów, z którymi spędzili sześć dobrych lat. Mottem tego wydarzenia były słowa znanej piosenki: „Upływa szybko życie, jak potok płynie czas…”.
    Pierwsza część uroczystości poświęcona była podziękowaniom Rodzicom szóstoklasistów za lata udanej współpracy i wszelkie działania na rzecz naszej placówki. Następnie, w części artystycznej uczniowie zaprezentowali utwory muzyczne, poetyckie i humorystyczne scenki z życia szkolnego. Na koniec wysłuchaliśmy  krótkiego koncertu muzycznego w wykonaniu uczniów klas szóstych. „Młodzi artyści” grali na keyboardzie, flecie poprzecznym, saksofonie i perkusji.
Na uwagę zasługiwały piękne i wzruszające słowa podziękowania dla nauczycieli wygłoszone w imieniu rodziców.

To był wyjątkowy dzień, który na długo pozostanie w pamięci nauczycieli, rodziców i uczniów.

Naszym absolwentom życzymy wszelkiej pomyślności i wielu sukcesów w gimnazjum!