Coraz bliżej realizacja projektu

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016

Informujemy, że  projekt „Rozdzielenie stołówki szkolnej od świetlicy” w Szkole Podstawowej nr 3 w Kole został pozytywnie rozpatrzony podczas posiedzenia zespołu Fundacji PKO BP. Oznacza to, że Fundacja PKO Banku Polskiego wyraziła chęć dofinansowania projektu, stworzonego przez panie: Grażynę Trocińską i Ilonę Szczecińską.

Obecnie wniosek w systemie ma status „w trakcie realizacji” co oznacza,  że wkrótce uzyskamy wsparcie finansowe.

Dodatkowo informujemy, że przyznana kwota dofinansowania pokrywa się z kwotą wnioskowaną. Najważniejsze punkty już za nami, czyli przypisanie wolontariusza będącego pracownikiem PKO Banku Polskiego w Kole oraz przesłanie odpowiednich dokumentów i podpisanie umowy. Teraz czas na rozpoczęcie realizacji projektu, a o postępie prac związanych z tym przedsięwzięciem będziemy pisać w kolejnych artykułach.

Przypominamy, że jest kolejny projekt tej placówki, który dotowany jest przez Fundacje PKO BP.