Ślubowanie klas pierwszych 2017

Wiadomości

Uczniowie klas pierwszych poznają naszą szkołę już od kilku tygodni. Przyszedł czas na złożenie tradycyjnego ślubowania, po którym dzieci staną się pełnoprawnymi członkami uczniowskiej gromady.

8 listopada 2017 roku uczniowie klasy 1a, 1b i 1c, ich rodzice i bliscy, uczniowie klas starszych, pani dyrektor i wice-dyrektor i nauczyciele zebrali się w odświętnie przystrojonej sali gimnastycznej. Uroczystość prowadziła uczennica klasy 3a - Milena Żylińska. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorsko-wokalne i złożyły uroczystą przysięgę na sztandar naszej szkoły. Następnie pani dyrektor pasowała każdego Magicznym Ołówkiem i gratulowała awansu. Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. Pełni zadowolenia i satysfakcji wracali z rodzinami do domu.
                                                                                                                             (artykuł: Joanna Migus-Matusiak)