Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Rozpoczeliśmy nowy rok szkolny 2015/2016

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016
 
 


W dniu 1 września tradycyjnie w naszym kraju rozpoczął się nowy rok szkolny. Uczniowie po dwóch miesiącach wypoczynku wrócili do nauki, wspólnej zabawy, gotowi na nowe przeżycia i przygody. Z zadowoleniem powitali swoich kolegów i koleżanki, za którymi zdążyli się już stęsknić.

Przed całą społecznością szkolną: uczniami, rodzicami, pedagogami i pracownikami szkoły kolejne zadania do realizacji. Wszyscy z pewnością będą starali się sprostać nowym wyzwaniom i z satysfakcją uwieńczą te wysiłki jak najlepszymi wynikami z ostatnim dzwonkiem kończącym rok szkolny.

Pierwszy września to także dzień zadumy i refleksji ze względu na przypadającą rocznicę wybuchu II wojny światowej. W związku z tym faktem uczczono minutą ciszy pamięć tych, którzy ucierpieli w tym konflikcie. Przedstawiciele społeczności szkolnej, tym razem uczniowie klasy Va wraz z wychowawcą złożyli kwiaty i zapalili znicze na znajdującym się przy szkole pomniku poświęconym: „Nauczycielom Powiatu Kolskiego zamordowanym, poległym i internowanym podczas wojny 1939-1945”.


 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn