ZIELONA SZKOŁA 2017 Gdańsk – Sopot – Gdynia – Łeba

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2016/2017

Tegoroczny pobyt na tzw. „Zielonej szkole” dostarczył uczniom kl. 4a, 5b, 6b wielu ciekawych atrakcji. Uczniowie wraz z opiekunami zwiedzili najciekawsze zabytki Trójmiasta. Podczas pieszych wędrówek po Łebie i okolicy mogli poznać malownicze tereny nadmorskie.

Niezapomnianą przygodą była długa wędrówka po wydmach Słowińskiego Parku Narodowego. Wielką atrakcję stanowił pobyt w SEA – Parku, gdzie uczniowie zobaczyli pokaz karmienia i tresury fok.

Nie zabrakło też takich atrakcji, jak ognisko, dyskoteka czy gry i zabawy sportowe. W drodze powrotnej dzieci zwiedziły Zamek w Malborku, gdzie miały okazję poznać ciekawostki historyczne dotyczące Państwa Krzyżackiego. Pobyt dostarczył uczniom wielu wrażeń i radości.

Opiekunowie wycieczki: Mirosława Rybicka, Katarzyna Łojewska, Patrycja Kubsik i Krzysztof Różycki