Gala SKO 2018

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2018/2019

Co roku PKO Bank Polski organizuje uroczystą galę dla najbardziej zaangażowanych i najaktywniejszych nauczycieli – laureatów Konkursu dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

W tym roku szkolnym uroczyste spotkanie odbyło się na terenie GPW w Warszawie. Laureaci z naszej placówki, którzy zdobyli najwyższe noty, odebrali pamiątkowe odznaki: srebrne i brązowe. Wyróżnienia za przekazywanie i promocję wiedzy ekonomicznej, upowszechnianie idei oszczędzania oraz nauczanie przedsiębiorczości na miarę XXI wieku, wręczyli pedagogom przedstawiciele Zarządu PKO Banku Polskiego oraz Biura Młodego Klienta. Podczas uroczystości odczytano list Anny Zalewskiej, Ministra Edukacji Narodowej, w którym przekazała ona swoje wyrazy uznania dla wszystkich nauczycieli - Opiekunów SKO. Ponadto wyraziła nadzieję, że przyznana nagroda będzie źródłem satysfakcji oraz motywacją do kolejnych działań.

Galę prowadził znany prezenter telewizyjny, dziennikarz sportowy - Maciej Kurzajewski.