Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Dzień Otwartych Drzwi 2015

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015


    
W dniu 14 lutego 2015r. gościliśmy w naszej placówce rodziców tych dzieci, które w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę w szkole podstawowej.

Do zorganizowania DNIA OTWARTYCH DRZWI przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu. Wysłaliśmy zaproszenia do wszystkich rodziców przyszłych pierwszoklasistów z naszego rejonu. Tego dnia o godzinie 10.00 na korytarzu szkolnym witaliśmy przybyłych. Rodzicom wręczyliśmy foldery informujące o historii i aktualnej ofercie edukacyjnej naszej szkoły, a ich pociechy otrzymały piękne, kartonowe, żółte korony z napisem SP 3. Następnie przybyłych Gości zaprosiliśmy do sali gimnastycznej, gdzie pani dyrektor Jolanta Wąsowicz powitała zebranych i zaprosiła do obejrzenia spektaklu pt. „KRÓLEWNA ŚNIEŻKA”.


    
    
Po zwiedzeniu i obejrzeniu przedstawienia w głównym gmachu szkoły, dzieci wraz z rodzicami przeszły do mniejszego budynku, zwanego na co dzień ,,pawilonem". Tam nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej przygotowali dla nich zajęcia plastyczne z origami. Przyszli pierwszoklasiści mieli okazję wykleić z kolorowego papieru motylki, biedronki czy pingwinki.

Dodatkowo rodzice mogli zobaczyć w jakich warunkach uczą się nasi uczniowie, zapoznać się z osiągnięciami szkoły, formami zajęć pozalekcyjnych oraz porozmawiać z nauczycielami.

Jesteśmy przekonani, że kolorowe klasy, uśmiechnięci nauczyciele i pogodna atmosfera spowodują, że nowi kandydaci na uczniów z radością rozpoczną naukę w naszej szkole.

Serdecznie zapraszamy!

 
 
 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn