Halloweenowe zabawy

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2012/2013

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Samorządu Szkolnego, w dniu 25 października br. odbyła się dyskoteka szkolna tematycznie związana z HALLOWEEN pod hasłem „Poznajemy tradycje i zwyczaje innych narodów”.

Tak, jak zazwyczaj bywa na szkolnych dyskotekach w SP3, również i na tej panowała miła i wesoła atmosfera przy najnowszych, ulubionych przez dzieci i młodzież przebojach muzycznych. Taniec – główna forma rozrywki, przedzielony był konkursami, które sprawiły uczestnikom dyskoteki dużo radości i dobrej zabawy. Młodsi uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością ubierając się w piękne i kolorowe stroje halloweenowe.

Wszystkim przybyłym DZIĘKUJEMY ZA MIŁĄ ZABAWĘ i zapraszamy na kolejne dyskoteki.

POZDRAWIAMY!