Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Szkolny MAM TALENT 2016

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016
 


16 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się konkurs młodych talentów „Szkolny MAM TALENT” realizowany w ramach projektu „Teatr szkolny – edukacja kulturalna młodego człowieka”, którego celem jest popularyzacja działań artystycznych, promocja alternatywnych form spędzania czasu wolnego, rozwijanie kreatywności, zainteresowań oraz umożliwienie naszym uczniom prezentacji swoich pasji.

Młodzi artyści mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów „na deskach” sali gimnastycznej, która na ten czas zamieniła się w salę widowiskową. Do udziału zgłosiło się 44 uczniów w różnorodnych prezentacjach. Były to popisy gry na instrumentach muzycznych, wokalne, taneczne, gimnastyczne i recytatorskie.

W I edycji konkursu „Szkolny MAM TALENT” (zapowiedziano, że będą kolejne) bezkonkurencyjna okazała się Maja Żylińska z klasy 1a, która brawurowym wykonaniem piosenki pt. „Być kobietą” zdobyła I miejsce. II miejsce ex aequo zajęły: Justyna Królik z klasy 4a i Oliwia Walczak z klasy 2c, a III  – Gabriela Lityńska z klasy 3a.

W konkursie wyróżniono także:
- Adama Antkiewicza z kl. 4a,
- Monikę Skąpską z kl. 3a,
- Edytę Kłosowską z kl. 2b,
- Amelię Lis z kl. 2d,
- Agatę Zdrodowską z kl. 3c,
- Filipa Antkiewicza z kl. 5c,
- Wiktorię Wesołowską z kl. 2c,
- grupę taneczną „Black&White” w składzie: Sandra Olkowicz, Sara Olejnicka, Natalia Chmielewska i Natalia Zawalska z klas 6c.


Wspaniałe nagrody dla zwycięzców artystycznych rywalizacji ufundowali sponsorzy:

Pani Alicja Wapińska - radna miasta Koła,
Panu Leszek Galemba - poseł na Sejm RP,
Pan Grzegorz Fiałkowski - radny powiatu kolskiego,
Pani Halina Musiałek - radna miasta Koła,
Rada Rodziców przy SP 3 w Kole,
SKO - PKO Bank Polski.


 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn