VII Przegląd Teatralny „Cena Twoich wyborów”

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

28 lutego br. w kolskim MDK odbył się VII Przegląd Teatralny pt. „Cena Twoich wyborów” (na temat uzależnień).

W przeglądzie brało udział siedem zespołów ze szkól podstawowych i gimnazjalnych. Nasza szkołę reprezentowali uczniowie z klasy VIa i Vc. Młodzi aktorzy za pomocą starannie przygotowanych spektakli dali prawdziwą lekcję profilaktyki. Okazuje się, że uzależnić można się nie tylko od nikotyny, alkoholu czy narkotyków, ale również od komputera i komórki. Właśnie ten rodzaj uzależnienia był tematem przedstawienia grupy teatralnej z naszej „Trójki”.

Organizatorzy przeglądu: Miejski Ośrodek Profilaktyki oraz Miejski Dom Kultury docenili wysiłek uczniów i walory artystyczne przygotowanych spektakli, obdarowując wszystkich uczestników drobnymi upominkami.