Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Dzień Babci i Dziadka

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2016/2017
 
 
 


W środę, 25 stycznia br. uczniowie klasy 3a gościli w szkole swoje ukochane babcie i ukochanych dziadków. Przygotowania do imprezy trwały kilka tygodni. Wspólnie z nauczycielkami i rodzicami dzieci organizowały tę szczególną uroczystość. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem szlifowali swoje umiejętności wokalno-recytatorskie przy realizacji scenariusza stworzonej na tę okazję inscenizacji. Upominki zostały własnoręcznie wykonane, choć nie była to łatwa praca.

W otoczeniu pięknej dekoracji, w sali gimnastycznej, dzieci przywitały gości, którzy nie szczędzili gorących braw po zakończeniu występu. Rodzice zaprosili swoich najbliższych do sali lekcyjnej, a uczniowie przygotowali się do wręczenia pięknych tulipanów. Każdy gość został obdarowany upominkiem, gorącym uściskiem i serdecznym buziakiem. Rodzice, jak zawsze, stanęli na wysokości zadania i ugościli wszystkich pysznym poczęstunkiem i smakowitą herbatką.


Kończące imprezę podziękowania gości umocniły wszystkich organizatorów w przekonaniu, że takie spotkanie to był dobry pomysł. Polecamy
.

                                                                        
                           Uczennice i uczniowie klasy 3a
                                                                                 
                         Nauczycielki i Rodzice


 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn