Mój Talent 2018

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2017/2018

W tym roku w naszej szkole odbyła się trzecia edycja konkursu „Mój talent”. 11 czerwca 2018 r. wszyscy chętni do zaprezentowania swoich umiejętności, jak i również wierni widzowie, zebrali się w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Przez ok. 3 h podziwialiśmy utalentowanych uczniów, którzy śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, recytowali wiersze, a nawet pokazywali nam swoje rysunki i sztuki walki. Cały konkurs poprowadził ks. Piotr Paweł Stanny.

W przerwach widowiska, dzięki uprzejmości Kolskiej Mleczarni, mogliśmy skosztować różnych rodzajów maślanek, kefirów, serków oraz zsiadłego mleka. Po trzydziestu trzech występach, jury na czele z panem Radomirem Piorunem przyznało nagrodę Grand Prix Oliwii Walczak za brawurowe wykonanie „Burzy” Antoniego Vivaldiego.

(artykuł: H.Bartosik i A.Szacowna-Błaszczyk)