"Szkoła Współpracy..."

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2013/2014

W dniach 19 i 20 lutego 2014r. zespół 6 RUN składający się z przedstawicieli Rady Pedagogicznej (wicedyrektor i psycholog szkolny), Samorządu Uczniowskiego (uczniowie kl. 4a) i Rady Rodziców (dwóch rodziców) uczestniczyli w wyjazdowym szkoleniu w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Do projektu szkoła przystąpiła we wrześniu 2013 roku. Celem ogólnym projektu jest wzmocnienie współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami oraz przedstawicielami innych środowisk. Natomiast zadaniem powołanego sześcioosobowego zespołu jest opracowanie, upowszechnienie i wdrożenie modelowych rozwiązań współpracy na terenie naszej szkoły.