Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Razem możemy więcej - Konkurs EXTRA SZKOLNA STOŁÓWKA

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2016/2017
 


Delma Extra we współpracy z Bankami Żywności pragnie poprawić warunki wydawania posiłków w polskich szkołach. Z tego względu narodził się pomysł konkursu, w którym można wygrać:

5 x remont stołówek – profesjonalna firma wyremontuje stołówki i dostosuje je do wymagań uczniów. Dzięki temu powstaną bezpieczne, czyste i nastrojowe pomieszczenia.

50 x warsztaty edukacyjne – Delma wspólnie z Bankami Żywności przeprowadzi warsztaty o mądrym gospodarowaniu żywnością. Dzieci dowiedzą się jak ją przechowywać i jakie zakupy robić, aby nie marnować jedzenia.

30 x wyposażenie stołówki – zestaw pięćdziesięciu tac obiadowych, które z pewnością przydadzą się w każdej szkolnej stołówce.

(źródło informacji: http://bzsos.pl/2017/program-delma-extra-szkolna-stolowka/)Do konkursu EXTRA SZKOLNA STOŁÓWKA przystąpiła również „Trójka”, a ponieważ o zwycięstwie decyduje ilość oddanych na szkołę głosów, bardzo prosimy o wsparcie Rodziców,  Uczniów oraz inne osoby zainteresowane rozwojem i poprawą warunków bytowych
dzieci na terenie naszej placówki.

Głosować można raz dziennie z każdego konta mailowego, aż do zakończenia konkursu, tj. do 31 maja 2017 roku.Krótka instrukcja głosowania

1. Wejdź na stronę:
http://www.extrastolowki.pl/#glosuj


2. Wybierz naszą szkołę i zagłosuj.


3. Wpisz swój adres mailowy, przepisz kod z obrazka i zaznacz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, a nastepnie kliknij wyślij.


3. Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej i kliknij link w mailu, by zatwierdzić swój głos.


5. Opisane powyżej czynności powtarzaj codziennie, aż do zakończenia konkursu.

Pamiętaj! Razem możemy więcej!


 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn