Śniadanie Daje Moc

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2017/2018

8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, w związku z tym w szkołach w całej Polsce organizowany jest Dzień Śniadanie Daje Moc.

W naszej szkole ŚNIADANIE DAŁO MOC uczniom klasy 3b, którzy przygotowali je w towarzystwie zaproszonych gości: rodziców, w-ce dyrektor
- Pani Grażyny Trocińskiej i kulturysty Marcina Kotleszki - mistrza Polski 2017 w kulturystyce klasycznej i w-ce mistrza Arnold Classic USA 2017.

Przygotowanie śniadania było świetną zabawą, a jeszcze lepszą było jego zjedzenie. Dzieci dowiedziały się, jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie.

Za realizację programu edukacyjnego odpowiedzialne były panie - Edyta Zabłocka i Patrycja Zabłocka.

(artykuł: Edyta Zabłocka)