Karnawał – czas radości i zabawy

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2017/2018

Tradycyjnie w okresie karnawału w naszej szkole organizowana jest „Choinka Szkolna”. Pierwsi w pięknie przystrojonej sali bawi się najmłodsi uczniowie. Dla nich ta zabawa to bal kostiumowy. Wszyscy uczestnicy wcielili się w ulubione postaci, w bohaterów filmów i książek. Do tańca przygrywał dzieciom Pan Jarosław Kaźmierczak. Wśród wielu utworów były także te tradycyjne – walc, od którego zabawa zaczęła się i polka.

Uśmiechnięte buzie i duża aktywność tancerzy świadczą o bardzo udanej zabawie. Po wesołych tańcach dzieci mogły odpocząć i posilić się w salach lekcyjnych, gdzie zaangażowani w pomoc rodzice czekali z przygotowanymi przekąskami i napojami.

Po krótkiej przerwie zabawę w sali rozpoczęli uczniowie klas starszych. Zmieniła się muzyka, stroje, ale twarze na zdjęciach nadal potwierdzają dobre humory i zadowolenie.

Taki bal jest tylko raz w roku, a po jego zakończeniu wszyscy z niecierpliwości czekaj na kolejny.

(artykuł: Joanna Migus-Matusiak)

Galeria zdjęć klas I-III