Komfortowo i bezpiecznie – kolejne szafki szkolne dla naszych uczniów

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016

Następna grupa uczniów otrzymała klucze do nowych osobistych szafek ustawionych na korytarzach budynku głównego naszej szkoły. Za dwa miesiące zostanie zrealizowane ostanie złożone zamówienie i wówczas już każdy uczeń będzie posiadał własne miejsce na przechowywanie swoich osobistych rzeczy i przyborów potrzebnych w szkole. Na pewno takie rozwiązanie zwiększy bezpieczeństwo i podniesie w pewnym zakresie komfort pobytu dzieci i młodzieży na terenie placówki.

Gdy już powyżej przedstawiony projekt zostanie w pełni sfinalizowany dawne pomieszczenia, które służyły dotychczas jako szatnie zostaną przekształcone na dodatkowe sale świetlicowe. W ten sposób szkolna świetlica „Trójki” zwiększy swoją przestrzeń, co umożliwi realizację różnych działań opiekuńczo-wychowawczych w jednym czasie i uatrakcyjni dzieciom przebywanie w tym miejscu.