Uroczysta gala nauczycieli – opiekunów SKO

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Warszawie w dniu 10.10.2014r. w Sali Ludwikowskiej Hotelu Polonia odbyła się uroczysta gala nauczycieli – opiekunów SKO, którzy otrzymali złote i srebrne odznaki w Konkursie dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności w edycji 2013/2014.

Galę prowadził znany
prezenter telewizyjny, dziennikarz sportowy TVP Sport i TVP1, Maciej Kurzajewski. Gościem specjalnym był znany sportowiec i mistrz olimpijski Mateusz Kusznierewicz. Odznaki laureatom wręczał Jacek Obłękowski - viceprezes PKO BP i Małgorzata  Kocoń - dyrektor Biura Młodego Klienta PKO BP.

Za pracę na rzecz edukacji ekonomicznej i upowszechnianie idei oszczędzania wśród uczniów, w gronie nagrodzonych znaleźli się również opiekunowie SKO z nasze szkoły: Pani wicedyrektor Grażyna Trocińka (Złota Odznaka SKO) oraz Pani Magdalena Zapędowska-Śpiewak (Srebrna Odznaka SKO).