Złote Odznaki dla opiekunów SKO

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2019/2020

W piątek, 18 października 2019 r., w Warszawie odbyła się Gala finałowa Konkursu SKO dla szkół i nauczycieli, na którą zostali zaproszeni opiekunowie SKO z naszej placówki. W tym roku szkolnym uroczyste spotkanie odbyło się w Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Ten  wieczór był wyjątkowy, gdyż ponad 80 laureatów, nauczycieli-opiekunów SKO, którzy zdobyli najwyższe noty w Konkursie odebrało pamiątkowe odznaki.

Złotymi odznakami zostali nagrodzeni nasi nauczyciele: Pani Grażyna Trocińska i i Pani Ewelina Kicińska.

Odznaki laureatom wręczył Pan Jan Emeryk Rościszewski – wiceprezes Zarządu PKO Bank Polski i Pani Małgorzata Kocoń - dyrektor Biura Młodego Klienta PKO Bank Polski.

„To właśnie nauczyciele mają realny wpływ na kształtowanie wiedzy i postaw uczniów – związanych nie tylko z oszczędzaniem, ale również przedsiębiorczością, ekologią, niemarnowaniem żywności czy bezpieczeństwem w Internecie” –  podkreślała Małgorzata Kocoń.

W Auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej uroczystość poprowadził prezenter telewizyjny Maciej Kurzajewski, wykład o "Złożoności" wygłosił polski dziennikarz naukowy i fizyk, popularyzator nauk, doktor Tomasz Rożek. (na zdjęciu powyżej)