XII Integrcyjny Festiwal Twórczości Teatralnej Dzieci i Młodzieży - Koło 2014

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015

11 grudnia w Miejskim Domu Kultury odbył się XII Integracyjny Festiwal Twórczości Teatralnej Dzieci i Młodzieży - Koło 2014.

Celem festiwalu było zainteresowanie uczniów problematyką niepełnosprawnych rówieśników, zaznaczenie obecności placówki kształcenia specjalnego w rodzinnym mieście, integracja podczas wspólnych występów i ich wzajemnego przeżywania i oglądania.

Organizatorem festiwalu był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawcz
y z Koła, a współorganizatorem Miejski Dom Kultury w Kole. Przed salą widowiskową zaprezentowano prace uczniów kolskich szkół nagrodzone w konkursie "Mój niepełnosprawny kolega", a ich autorów nagrodzono na scenie.

Z nasze szkoły zostały wyróżnione prace Aleksandry Krawczyk oraz Kariny Ładowskiej, które są uczennicami klasy III (integracyjnej).