Uroczysta Gala SKO 2015

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2015/2016

1
6 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie miała miejsce Gala Finałowa Konkursu dla Opiekunów Szkolnych Kas Oszczędności z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas tej uroczystej imprezy wręczono złote i srebrne odznaki nauczycielom, którzy w ramach programu SKO w ubiegłym roku szkolnym wykazali się największym zaangażowaniem i kreatywnością w zakresie działań związanych z edukacją finansową dzieci i młodzieży.

W uroczystości wzięli udział laureaci oraz przedstawiciele PKO Banku Polskiego. Dyplomy symbolizujące odznaki wręczyli: Jacek Obłękowski - Wiceprezes Zarządu PKO Banku Polskiego nadzorujący Obszar Rynku Detalicznego oraz Małgorzata Kocoń - Dyrektor Biura Młodego Klienta.

Miło nam poinformować, że z naszej szkoły nagrodzono dwie nauczycielki, Panią Grażynę Trocińską, uhonorowaną Złotą Odznakę SKO oraz Panią Magdalenę Zapędowską–Śpiewak, która otrzymała Srebrną Odznakę SKO. Galę poprowadził znany prezenter telewizyjny i dziennikarz sportowy Pan Maciej Kurzajewski. Wśród zaproszonych gości znalazł się m.in. polski kierowca rajdowy startujący na quadzie w rajdach terenowych, zwycięzca rajdu Dakar, trzykrotny zdobywca Pucharu Świata FIM (Fédération Internationale de Motocyclisme - Międzynarodowej Federacji Motocyklowej), pięciokrotny mistrz Polski w rajdach enduro, Pan Rafał Sonik.

Po uroczystej kolacji odbył wjazd na 37 piętro Pałacu Kultury i Nauki, gdzie na górze powitała wszystkich „Żyrafa Lokatka” ze Szkolnych Blogów, a z tamtego miejsca można było podziwiać przepiękne widoki Warszawy nocą.