Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Sprawdzian szóstoklasisty 2015

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2014/2015


    1 kwietnia powszechnie traktowany jest żartobliwie, bo to przecież Prima Aprilis. Jednak uczniowie najstarszych klas właśnie dziś przeżywali całkiem „serio” ten najważniejszy dzień w swojej  karierze uczniowskiej.  Według obowiązującego w 2015 roku harmonogramu, sprawdzian szóstoklasistów rozpoczął się o godzinie 9.00 i jego pierwsza część  trwała 80 minut. W tym czasie należało wykonać zadania z języka polskiego i matematyki. Po przerwie spędzonej w szkole, uczniowie o godzinie 11.45 przystąpili do części poświęconej wybranemu językowi obcemu. W naszej szkole był to język angielski. Ta część sprawdzianu trwała 45 minut.

Prace szóstoklasistów zostaną sprawdzone przez egzaminatorów, a wyniki przysłane do szkół przez okręgową komisję egzaminacyjną do 29 maja br. Uczniowie otrzymają zaświadczenia w dniu zakończenia roku szkolnego (26 czerwca br.) wraz ze świadectwem ukończenia szkoły podstawowej.
Arkusze wykorzystane na tegorocznym sprawdzianie będą opublikowane na stronach internetowych Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i okręgowych komisji egzaminacyjnych.

 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn