Otwieramy swoje serca dla innych

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2016/2017

W dniach 3 - 7 marca 2017 roku odbywała się w naszej szkole zbiórka artykułów spożywczych przeznaczonych na świąteczny stół dla rodzin i osób najuboższych, pokrzywdzonych przez los. Drugim ważnym celem akcji było kształtowanie w dzieciach potrzeby pomagania innym oraz poszanowanie żywności.

Głównym koordynatorem akcji jest Bank Żywności w Koninie. Dzięki  bardzo dużemu wsparciu, aprobacie i zaangażowaniu dzieci i rodziców udało się zebrać około 150 kg żywności. Wynik ten przeszedł nasze oczekiwania, choć wiemy,  że zawsze możemy liczyć na wsparcie naszych  uczniów. Na szczególne wyróżnienie zasługują dzieci z najmłodszych klas.

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom, którzy wsparli naszą akcję, za okazaną dobroć i życzymy radosnych świąt wielkanocnych, aby zawsze w domach wszystkich rodzin gościła radość, miłość, zdrowie i dostatek.