Szkolna zabawa karnawałowa 2019

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2018/2019

Nareszcie!

Szkolna zabawa karnawałowa, na którą wielu czekało z niecierpliwością, przyniosła mnóstwo radości i pozwoliła miło spędzić popołudniowy czas wolny.

Ty razem uczniowie klas 1-3 bawili się w środę (6 lutego 2019 r.), a młodzież z klas 4-8 w czwartek (7 lutego 2019 r.). Najmłodsi, jak to zwykle bywało, pojawili się na imprezie w strojach karnawałowych. Na sali gimnastycznej, zamienionej w salę balową, było więc bardzo kolorowo i głośno. Dzieci, wspólnie ze swoimi paniami nauczycielkami i rodzicami, tańczyły w rytm wesołej muzyki, którą przygotował dla nich pan Jarosław Kaźmierczak. W czasie przerw uczniowie, dzięki wielkiemu zaangażowaniu rodziców, mogli posilić się i nabrać sił do dalszej zabawy.

Starsi uczniowie zorganizowali imprezę w formie dyskoteki. Wybrana przez nich muzyka stanowiła doskonało tło do dobrej wspólnej zabawy.

(artykuł: Joanna Migus-Matusiak)