Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

W karnawale czas na bale

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2016/2017
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Foto: JK

Zabawa choinkowa, to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły. Po trudach kilkumiesięcznej i ciężkiej pracy wszyscy z przyjemnością, wspólnie spędzają czas przy dobrej muzyce, w dobrym towarzystwie i przy smacznych przekąskach, o które, jak zawsze zadbają rodzice naszych milusińskich.

Pięknie przystrojona i oświetlona sala gimnastyczna raz w roku zmienia się w miejsce, gdzie z wielką radością bawimy się w gronie wielu osób. Tradycyjnie ten bal jest zabawą kostiumową. Można tam spotkać Superm
ana, Batmana, wróżki, czarownice i wiele innych postaci z bajek czy filmów. W kolorowych, migoczących refleksach świetlnych trudno rozpoznać przebranych  uczniów.  

O godzinie 9:00, uczniowie klas I-III rozpoczęli bal karnawałowy od wspólnie zatańczonego poloneza (…okazuje się, że nawet podczas dobrej zabawy można się wiele nauczyć). Później bawili się bardzo wesoło przy znanych i lubianych przebojach. Uśmiechnięte (na zamieszczonych poniżej zdjęciach) twarze najlepiej świadczą o odczuciach uczestników.

Po wesołej i pełnej energii zabawie klas młodszych przyszedł czas na bal młodzieży z klas IV-VI, która również wykazała się ogromną fantazją i umiejętnościami tanecznymi.

Cieszymy się, że kończąc pracę w pierwszym półroczu, mo
gliśmy podsumować ją w tak radosnym i kolorowym wydarzeniu.


Galeria zdjęć z balu klas I-III

Galeria zdjęć z balu klas IV-VI

 
 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn