Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Z Archiwum SP3 > Rok szkolny 2019/2020
 
 
 


Rok 2020 okazał się czasem kapryśnym i nieprzewidywalnym. Oprócz codziennych trosk i problemów w naszym życiu pojawiła się także walka z czymś nowym i nieznanym. Kiedy Ministerstwo Edukacji Narodowej 25 marca ogłosiło rozpoczęcie kształcenia na odległość, w naszych głowach pojawił się strach i niedowierzanie.

Praca w domu okazała się wyzwaniem. Mierzyliśmy się z problemami technicznymi, uczyliśmy się nowej rzeczywistości. Jednak okazało się, że strach ma wielkie oczy! Małymi krokami zbliżyliśmy się do podsumowania naszej pracy. To co nieznane zostawiliśmy za sobą.


26 czerwca odbyło się wręczenie świadectw. Ze względu na wprowadzony stan epidemiologiczny, pierwszy raz nie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego na dziedzińcu szkoły. Wszystkie klasy spotykały się indywidualnie wraz ze swoimi wychowawcami według ustalonego harmonogramu. Była to chwila wyjątkowa i niepowtarzalna, ponieważ po raz pierwszy znaleźliśmy się w swoim ulubionym gronie. Dla większego bezpieczeństwa każdy z nas miał na sobie maskę. Pamiętaliśmy także o higienie rąk
.

Podczas spotkania z ust wychowawców płynęły słowa, które wyrażały wdzięczność za ciężką pracę jaką wykonał każdy uczeń naszej szkoły. Dodatkowo zwrócono uwagę na bezpieczeństwo podczas wypoczynku. Nagrodą za trudy były świadectwa szkolne z bardzo dobrymi ocenami.  

Rok szkolny 2019/2020 zakończyliśmy z ogromnym sukcesem, na który złożyła się ciężka praca uczniów i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej nr 3.  Na zasłużony wypoczynek wybieramy się z uśmiechem na twarzy. W wakacyjny czas wkraczamy z powiewem optymizmu
i samymi dobrymi myślami. Do zobaczenia we wrześniu!

(Patrycja Malczyk)

 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn