Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole

 
Gå till innehållet

Huvudmeny

Zachowaj Trzeźwy Umysł - oferta 2020

Szkolny informator
 
 
 


DLACZEGO WARTO ZAANGAŻOWAĆ SIĘ W KAMPANIĘ ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ?


ZTU to znana i uznana marka na polskim rynku profilaktyczno-edukacyjnym, która dostarcza Państwu wysokiej jakości materiały do profilaktyki już od dwudziestu lat. To kampania pozytywna i pomysłowa, stawiająca na wyraźny i optymistyczny przekaz. ZTU nie straszy i nie gani, ale uczy młodych ludzi, jak być silniejszymi, szczęśliwszymi i bardziej samoświadomymi osobami. Oferowane materiały profilaktyczne są nowoczesne, oryginalne, kolorowe i pomysłowe. Bazują na najnowszych trendach w edukacji. Dostajesz profilaktykę, której oczekują nauczyciele i uczniowie: nie nudną i sztampową, ale barwną i pełną optymizmu.

Kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł to również atrakcyjne konkursy dla uczniów oraz wybór nowych członków Kapituły ZTU. Jesienią każdego roku spotykają się wszyscy na uroczystej gali, na której wręczane są nagrody główne dla dzieci oraz okolicznościowe dyplomy, statuetki i medale dla nowych członków Kapituły i samorządów.

(źródło: https://www.trzezwyumysl.pl/2020/)

OFERTA KONKURSOWA KAMPANII „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”Konkursy ZTU 2020

https://www.trzezwyumysl.pl/2019/12/konkursy-ztu-2020-regulaminy/Regulaminy konkursów:

https://www.trzezwyumysl.pl/wp-content/uploads/2019/12/regulaminy_aktualizacja_20.04.2020.pdf
Konkursy ZTU 2020 – wyrażenia zgody

OŚWIADCZENIE o wyrażeniu zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu plastyczno-literackiego „Wehikuł czasu”:


https://www.trzezwyumysl.pl/wp-content/uploads/2019/12/Wyrażenie-zgody-na-udział-w-konkursie-Wehikuł-czasu.pdfOŚWIADCZENIE o wyrażeniu zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu zespołowego dla klas „Tymek i Tola na ekologicznej ścieżce”:


https://www.trzezwyumysl.pl/wp-content/uploads/2019/12/Wyrażnienie-zgody-na-udział-w-konkursie-dla-klas-Tymek-i-Tola-na-ekologicznej-ścieżce.pdfOŚWIADCZENIE o wyrażeniu zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu pn. „Rozwiąż krzyżówkę”:


https://www.trzezwyumysl.pl/wp-content/uploads/2019/12/Wyrażenie-zgody-na-udział-w-konkursie-Rozwiaż-krzyżówkę.pdfOŚWIADCZENIE o wyrażeniu zgody na udział i przetwarzanie danych osobowych dziecka na potrzeby konkursu pn. „Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela”:


https://www.trzezwyumysl.pl/wp-content/uploads/2019/12/Wyrażenie-zgody-na-udział-w-konkursie-Sport-to-zdrowie-pocztówka-dla-przyjaciela-Kopia.pdf 
 
 
 
 
 
 
Tillbaka till innehållet | Tillbaka till huvudmenyn